Chcesz odwiedzić Krynicę ale nie masz ochoty wszędzie jeździć samochodem? Mamy dla Ciebie świetną opcję.Oferujemy wynajem rowerów w Krynicy Morskiej. Można bez najmniejszych problemów wypożyczyć u nas rower i ruszyć na zwiedzanie tej pięknej miejscowości.

Dodatkowo możecie Państwo zarezerwować wynajem przez telefon tak aby mieć pewność, że pojazd będzie na Państwa czekał po przyjeździe do naszego miasta. Tylko nasza wypożyczalnia rowerów BIKER w Krynicy Morskiej oferuje tak bogatą opcję wypożyczania rowerów na godziny oraz wypożyczenie całodniowe. Rowery posiadają ubezpieczenie OC. Posiadamy rowery dopasowane do wszystkich wymagań. Nasze rowery są w stu procentach sprawne. Posiadamy foteliki dla dzieci, które z całą pewnością ułatwią rodzinne rowerowe wycieczki.

Pamiętajcie Państwo ,Krynica Morska jest rajem dla rowerzystów! Przyjedź do nas i na własnej skórze przekonaj się, że nasze miasto warto zwiedzić właśnie za pomocą rowerów. Gwarantujemy, że nie będziesz już chciał inaczej przeżywać swoich wakacji! Zdrowa Krynica to rowery z wypożyczalni BIKER! Skorzystaj z naszej oferty już dziś i nie marnuj ani jednego słonecznego dnia ze swoich wymarzonych wakacji!

które z całą pewnością ułatwią rodzinne wycieczki.

Pamiętajcie Państwo, Krynica Morska jest rajem dla rowerzystów! Przyjedź do nas i na własnej skórze przekonaj się, że nasze miasto warto zwiedzić właśnie z wykorzystaniem dwóch kółek. Gwarantujemy, że nie będziesz już chciał inaczej przeżywać swoich wakacji! Zdrowa Krynica to rowery BIKER! Skorzystaj z naszej oferty już dziś i nie marnuj ani jednego słonecznego dnia ze swoich wymarzonych wakacji!

CENNIK:

pierwsza godzina 20zl

każda kolejna godzina 5zl

cały dzien 45zl

WYPOŻYCZALNIA CZYNNA CODZIENNIE 10.00 - 22.00

TELEFON: 723-943-370

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!