Przedsiębiorstwo JMS Automatyka zajmuje się produkcją, sprzedażą i serwisem układów automatyki przemysłowej. Szczególne miejsce w ofercie zajmują przemienniki częstotliwości i falowniki Vacon, które są dziełem jednej z najbardziej znanych firm w tej branży elektrycznej i automatycznej.

Serwis

Firma zapewnia profesjonalny serwis falowników Vacon i różnego typu aparatury elektrycznej oraz pomiarowej.. JMS Automatyka naprawia falowniki o różnych zakresach mocy. Dzięki długiej praktyce oraz własnemu magazynowi części, przedsiębiorstwo oferuje naprawę urządzeń Vacon w możliwie jak najkrótszym czasie.
W ofercie znajduje się także wykonywanie pomiarów termowizyjnych za pomocą urządzeń pomiarowych wyprodukowanych przez renomowane marki.

Wynajem urządzeń


Przedsiębiorstwo przygotowało dla swoich klientów możliwość wynajęcia urządzeń takich jak przemienniki częstotliwości czy falowniki na czas odstawienia sprzętu klienta do serwisu. Gdy klient nie ma pewności, czy należące do niego urządzenie po powrocie z serwisu będzie sprawnie działać, czy też obawia się, że przed zakupem źle obliczy moc potrzebnego mu urządzenia, może skorzystać z bezpłatnych testów wykonywanych na należących do firmy zamiennikach produkowanych przez firmę Vacon.


JMS Automatyka co jakiś czas zmienia także swoją ofertę specjalną. Mogą pojawić się niej zarówno gadżety dla klientów, jak i promocje na poszczególna artykuły.