Jac-Pol dachy Śliwice

"Jac-Pol " dachy Śliwice

Decydując się na pokrycie dachów  w Śliwicach, warto skorzystać z dachówek ceramicznych. Również dachówki betonowe mogą stanowić dobry materiał na pokrycie dachu. Warto mieć na uwadze, że dach betonowy jest mniej trwały niż ceramiczny. Do wyboru są również:

falowniki vacon

Najlepszy serwis falowników Vacon

Jako jedna z niewielu firm w kraju oferujemy Państwu profesjonalny serwis falowników Vacon w bardzo atrakcyjnej cenie. Zatrudniamy najlepszych specjalistów na rynku dzięki czemu nie boimy się nawet najtrudniejszych wyzwań. Odwiedź jeszcze dziś naszą stronę internetową i przekonaj się sam, że porządne falowniki Vacon nie muszą wcale dużo kosztować.

gaśnica

BHP w każdej pracy.

Bardzo ważne jest bezpieczeństwo i higiena pracy nieistotne w jakiego rodzaju firmie pracujemy. Niestety nie tylko w firmach produkcyjnych dochodzi do wypadków. Zdarzają się one też w biurach, dlatego tak ważne jest odpowiednie przeszkolenie pracowników i uświadomienie im zagrożeń wynikających z nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

samochód

Samochód na życzenie

Wynajmujemy samochody osobowe i dostawcze, a bogata oferta marek oraz modeli umożliwia dostosowanie pojazdu do swoich potrzeb. Klientom zapewniamy również wsparcie drogowe, wystarczy jeden telefon i laweta Malbork zabierze unieruchomiony pojazd oraz jego właściciela z pobocza drogi.

kierowca w samochodzie

Autocheba

wypożyczalnią aut droga jest prosta! Interesuje Cię wypożyczalnia samochodów osobowych? Chcesz łatwo przemieścić się z miejsca na miejsce, kierując samodzielnie? A może chcesz zabrać znajomych na wycieczkę, a nie masz własnego auta? Wynajem aut Malbork - z nami możliwe jest wszystko!

mycie okna

Firma sprzątająca MATIBŁYSK

Problem z brudem w mieszkaniu dotyka wiele pojedynczych osób, jak i właścicieli różnorakich obiektów wypoczynkowych, hotelowych itd. Od dziś można raz na zawsze zażegnać ten niemiły problem, decydując się na kompleksowe usługi sprzątajace naszej firmy.