Chcesz odwiedzić Krynicę ale nie masz ochoty wszędzie jeździć samochodem? Mamy dla Ciebie świetną opcję.Oferujemy wynajem rowerów w Krynicy Morskiej. Można bez najmniejszych problemów wypożyczyć u nas rower i ruszyć na zwiedzanie tej pięknej miejscowości.

Nie każda osoba podczas wakacji ma czas na gotowanie, dlatego idealnym rozwiązaniem mogą okazać się obiady na telefon w Krynicy Morskiej. Do wyboru ludzie mają kotlety mielone, filety z kurczaka oraz wiele innych dań, które są pyszne.

Restauracja oferuje tradycyjną kuchnię staropolską. Specjalnością szefa kuchni jest kotlet nadziewany z grzybami, oraz flaki wołowe.
Restauracja „POD SOSNĄ” położona jest w centrum Śliwic przy ul. Dworcowej 42. Przy restauracji znajduje się parking dla klientów.

Szukasz prezentu dla współpracownika odchodzącego na emeryturę? Szef Twojej firmy obchodzi ważny jubileusz? Wyjątkowym prezentem może być książka, cenny druk czy album w skórzanej, bibliofilskiej oprawie.

Przedsiębiorstwo JMS Automatyka zajmuje się produkcją, sprzedażą i serwisem układów automatyki przemysłowej. Szczególne miejsce w ofercie zajmują przemienniki częstotliwości i falowniki Vacon, które są dziełem jednej z najbardziej znanych firm w tej branży elektrycznej i automatycznej.

Osoby, które zdecydowały się na prowadzenie obiektu letniskowego, pensjonatu albo domu wczasowego wiedzą, jak ciężka jest to praca. Klienci często się zmieniają, przyjeżdżają na krótko i w tym czasie oczekują najwyższej jakości usług.