Chcesz odwiedzić Krynicę ale nie masz ochoty wszędzie jeździć samochodem? Mamy dla Ciebie świetną opcję.Oferujemy wynajem rowerów w Krynicy Morskiej. Można bez najmniejszych problemów wypożyczyć u nas rower i ruszyć na zwiedzanie tej pięknej miejscowości.

Restauracja oferuje tradycyjną kuchnię staropolską. Specjalnością szefa kuchni jest kotlet nadziewany z grzybami, oraz flaki wołowe.
Restauracja „POD SOSNĄ” położona jest w centrum Śliwic przy ul. Dworcowej 42. Przy restauracji znajduje się parking dla klientów.

Problem z brudem w mieszkaniu dotyka wiele pojedynczych osób, jak i właścicieli różnorakich obiektów wypoczynkowych, hotelowych itd. Od dziś można raz na zawsze zażegnać ten niemiły problem, decydując się na kompleksowe usługi sprzątajace

Przedsiębiorstwo JMS Automatyka zajmuje się produkcją, sprzedażą i serwisem układów automatyki przemysłowej. Szczególne miejsce w ofercie zajmują przemienniki częstotliwości i falowniki Vacon, które są dziełem jednej z najbardziej znanych firm w tej branży elektrycznej i automatycznej.

Osoby, które zdecydowały się na prowadzenie obiektu letniskowego, pensjonatu albo domu wczasowego wiedzą, jak ciężka jest to praca. Klienci często się zmieniają, przyjeżdżają na krótko i w tym czasie oczekują najwyższej jakości usług.