Krynica Morska jest znanym uzdrowiskiem. Cieszy się coraz większym uznaniem wśród turystów, którzy chętnie tutaj spędzają swoje urlopy wakacyjne, ale nie tylko. Miejscowość ma wyjątkowy mikroklimat, który w połączeniu z jego urokiem skutecznie przyciąga wiele osób.

Plaża z certyfikatem Błękitna Flaga

 

Krynica Morska jest położona na Mierzei Wiślanej, pomiędzy Zalewem Wiślanym a Zatoką Gdańską. Wyróżnia się między innymi tym, że posiada najdłuższą, czystą i szeroką plażę nad polskim morzem, z miłym dla stóp miękkim piaskiem, która uzyskała certyfikat Błękitna Flaga. Idealne miejsce na kąpiele słoneczne, spacery czy aktywność fizyczną.

Wypożyczalnia rowerów oraz ścieżki rowerowe - alternatywa dla bardziej aktywnych

W Krynicy Morskiej można bez problemów wypożyczyć rower. Co więcej można to zrobić telefonicznie jeszcze przed planowanym przyjazdem. W Krynicy dostępne są ścieżki rowerowe, które będą idealną alternatywą dla bardziej aktywnych turystów.

Bogata baza noclegowa

Noclegi w Krynicy Morskiej są bardzo zróżnicowane pod względem oferowanego standardu oraz ceny. Bogata baza noclegowa miasta pozwala bez problemu wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Atrakcyjnie cenowe są pokoje w Krynicy Morskiej. Jednym z polecanych obiektów mających w swojej ofercie komfortowe pokoje gościnne jest kompleks Pionow. W obiekcie znajdują się jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe pokoje, jak również i apartamenty. Wszystkie obiekty noclegowe są wyposażone w łazienkę oraz aneks kuchenny z niezbędnym sprzętem. Apartamenty w Krynicy Morskiej kompleksu Pionow są przestrzenne i pozwalają na komfortowy i luksusowy wypoczynek. Prywatne obiekty grupy Pionow są różnie rozmieszczone, więc każdy znajdzie najbardziej odpowiadającą mu lokalizację - blisko morza, centrum, przy molo lub nad Zalewem Wiślanym.