Jakość bazy noclegowej danej miejscowości ma często decydujący wpływ na ilość odwiedzających ją turystów. Noclegi w Krynicy Morskiej są dość zróżnicowane, dlatego też bardzo łatwo znaleźć obiekt noclegowy spełniający wymagania nawet tych najbardziej wymagających klientów. W związku z czym Krynica Morska cieszy coraz większym uznaniem wśród turystów.

Jak Krynica to obiekty grupy PIONOW

 

Kompleks Pionow dysponuje obiektami noclegowymi, które zadowolą każdego turystę nie tylko pod względem oferowanego standardu, ale również cenowo. W ofercie grupy Pionow znajdują się całoroczne pokoje oraz apartamenty w Krynicy Morskiej jedno-, dwu, trzy- oraz czteroosobowe, o zróżnicowanej lokalizacji. W zależności od preferencji można wybrać nocleg blisko morza czy Zalewu Wiślanego, bądź też centrum lub przy molo. Część obiektów noclegowych należących do grupy Pionow posiada kominek, klimatyzacje, balkony z widokiem na wodę lub tarasy z wyjściem na tereny zielone obiektu. Są idealnym miejscem na komfortowy i luksusowy wypoczynek odpowiedni na każdą kieszeń.

Zarówno, oferowane przez kompleks Pionow apartamenty, jak i pokoje w Krynicy Morskiej posiadają własne łazienki oraz aneks kuchenny wyposażony w niezbędny sprzęt i naczynia kuchenne.

Nowoczesne budynki z prywatnymi parkingami dla gości

Kompleks Pionow zapewnia swoim gościom miejsca parkingowe na prywatnych parkingach na posesjach poszczególnych obiektów. Takie udogodnienia są zawsze doceniane przez turystów, zwłaszcza tych podróżujących własnymi samochodami.

Grupa Pionow oferuje gościom nowoczesne budynki wyposażone w liczne udogodnienia. Poza niezbędnym wyposażeniem kuchni goście mogą liczyć na komfortowe i stylowe wnętrza, zwykle wyposażone w TV LED z cyfrową naziemną telewizją i przyłącze do sat (np. NC+) oraz dostępem do sieci Wi-Fi.