Apartamenty Dragon pod wynajem w centrum elbląskiej starówki to doskonała alternatywa dla drogich elbląskich hoteli. Hotele w Elblągu ze swoją bazą noclegową nie są w stanie dorównać ofercie naszych apartamentów pod względem funkcjonalności i atrakcyjności cenowej dla rodzin z dziećmi.

Przykładowy nocleg w elbląskim hotelu kosztuje od 150zł do 300zł dziennie za osobę. W apartamentach DRAGON za tę kwotę przenocuje w komfortowych warunkach sześcioosobowa rodzina.Apartamenty Dragon są w pełni przystosowane zarówno do krótkotrwałych jak i dłuższych pobytów.
Apartamenty usytuowane są w północnej części Starego Miasta przy ul.Sukienniczej. Korzystne usytuowanie kamienicy pozwala na wypoczynek w ciszy i spokoju. Dla naszych Gości przygotowaliśmy noclegi w przytulnych i eleganckich wnętrzach. U nas znajdziecie Państwo przyjemne miejsce nie tylko noclegowe ale także macie możliwość skorzystania z uroków tętniącej nocnym życiem elbląskiej Starówki.
Elbląg to miasto w którym warto się zatrzymać. Stanowi ono atrakcję samą w sobie, jak również świetną bazę wypadową ku pozostałym ośrodkom turystycznym północnej Polski. Blisko stąd bowiem do Malborka, Trójmiasta, Olsztyna czy Kaliningradu.Oferujemy Państwu najtańsze noclegi w Elblągu i okolicach w zadbanych i dobrze wyposażonych obiektach. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty noclegowej.