farma ośle uszy

Urodzinki wśród Osiołków

Daleko od zgiełku miasta, w szczerym polu, na końcu szutrowej drogi... brzmi jak początek bajki. Do takiej bajki zaprasza Państwa Farma Ośle Uszy, która mieści się w Błotnicy koło Elbląga. Głaskaliście kiedyś osła? Przytulaliście się do kozy? Chcielibyście?

sosna nad morzem

„Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew (...)”

„Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew (...)” - śpiewał Klenczon, malując przepiękny krajobraz polskiego morza. Magia, jaką w sobie kryje, przyciąga jak magnez spragnionych prawdziwego wypoczynku turystów.

kwatera prywatna w Śliwicach

Błogi odpoczynek w Borach Tucholskich

Bory Tucholskie to ogromny kompleks borów sosnowych, w których znajdują się cztery parki krajobrazowe oraz liczne rezerwaty. Dzięki temu noclegi w Borach Tucholskich są często poszukiwane przez turystów, pragnących spędzić urlop na łonie natury.

para osób nad morzem

Pensjonat w Krynicy Morskiej

Osoby planujące wakacje nad morzem przeglądają szereg ofert pod każdym kątem. Muszą początkowo określić miejscowość, a potem rozwiązania dotyczące zakwaterowania. Wybrać można pole biwakowe, kemping, ośrodek wczasowy, czy wreszcie hotel. Wiele z nich znajduje się nad polskim morzem. Jeżeli na przykład interesują przyjezdnych noclegi krynica morska to właśnie wspomnianych tutaj miejsc jest wiele.